Muut
604608

JAN-ERIK RITZMAN, vas, glas, unik, Transjö, signerad och daterad 89.

Invändig nonfigurativ dekor i färger och guld. Signerad "J E Ritzman Transjö 89 unik". Höjd 22,5 cm.

Genomsprucken, ytslitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK