608191

HERRARMBANDSUR, stål, Enicar Ultrasonic Sherpa date, 1960-tal.

Ljus urtavla med stavindex, sekundvisare samt datumfönster. Diameter 32 mm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK