Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SKÄRP, Gucci, silver.

SKÄRP, Gucci, silver.

Skärp i silverfärgad monogramcanvas med detaljer i silverfärgad skinn. GG spänne i svagt guldfärgad metall. Insidan i skinn. Märkt "GUCCI made in Italy" samt med numrering. Storlek enligt märkning 95-38.

Smärre slitage. Repor på spänne.

Lähtöhinta
1 500 SEK