631193

HÅLSLAG, AB Tengwall Helsingborg, 1900-talets början.

Dekor av fornnordisk typ. Platta i trä. Plattans storlek ca 27 x 17 cm, total höjd ca 11 cm.

Bruksslitage. Märken, ytsmuts, smärre rost och anlöpningar. Plattan med visst materialbortfall i hörn.

Lähtöhinta
1 500 SEK