VÄGGLAMPOR, ett par, "BL6", design Robert Dudley Best, Gubi, Danmark, 2000-tal.

Ljust lackerad plåtskärm, svängd ställbar arm i förkromad metall, väggfäste i plast. Höjd ca 32 cm. Längd ca 65 cm.

Smärre slitage. Enstaka märken och repor. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
4 000 SEK