LITOGRAFIER, 2 st, efter A Schützercrantz, 1800/1900-tal.

Tryckts hos Gjöthström & Magnusson. "Riddare af Carl XIII Orden (af Werldsliga Ståndet)" samt "Riddare af Carl XIII Orden (af Andliga Ståndet)", bildstrl ca 30 x 18 cm.

En oramad men i passepartout. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
4 000 SEK