KARTA I FODRAL, "NEW MAP OF LONDON" Langley & Belch´s. 1800-talets första hälft.

Uppfodrad på duk. I marmorerad kartong. 54 x 78 cm.

Smärre färgbortfall, veck, fläckar och sedvanligt ytslitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK