Kellot
692134

ARMBANDSUR, Raymond Weil, Don Giovanni, stål, 2002.

Quartz. Ref nr 99731.ST.00659. Serie nr X426597. Silver guillocherad urtavla med romerska siffror. Integrerad stål länk. Boett storlek 29 mm x 32 mm exkl kronan. Original box, ytterkartong, 4 st extra länkbitar, 2 extra bandstiftar samt garanti medföljer.

Bruksslitage, repor på glaset, boetten samt länken. Box med skador. Ej funktionstestat.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?