BORDSLAMPOR, 1 par, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Skärmar med fransar. Märkta med etikett No B140. Höjd 62 cm.

Ej funktionstestade. Mindre bruksslitage. Några repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK