ETSNINGAR, 2 st, Richard Earlom och Christiano Rugendas, 1700-tal.

Landskapsscen av Richard Earlom efter teckning av Claude Lorrain, 1775. Bildmått 19 x 26 cm. Christiano Rugendas efter verk av Georg Philipp Rugendas, 1700-tal. Bildmått 14 x 6,5 cm.

Gulnade. Fläckar. Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK