DRAPERIER, 3 st (2+1), 1900-talets första hälft.

Geometriskt vävt mönster. 280 x 145. 280 x 140 samt 275 x 150 cm.

Bruksslitage. Ställvis blekta. Påsydda ringar.

Lähtöhinta
1 500 SEK