Kellot
711828

ARMBANDSUR, herr, stål, Rolex Oyster Perpetual.

Ljus urtavla med stavindex. Armband i svart läder. Referensnummer 6569. Verknummer N78787. Boetttens diameter 34 mm exkl krona. Total längd 24 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Serienummer svårt att uttyda. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
15 000 SEK