GRINDAR, ett par, 1900-tal.

GRINDAR, ett par, 1900-tal.

Svartmålad metall. Längd 106, höjd 108 cm vardera.

Hårt slitage med färgbortfall, rostangrepp och fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK