720572

RAM, 1900-talets första hälft.

Förgylld och bronserad. Kvadratisk form. Glasad. Dekor av bladverk. Yttermått 32 x 32 cm.

Ytskikt med slitage. Repor. Torrsprickor. Mindre avslag.

Lähtöhinta
2 000 SEK