FÅTÖLJER, ett par, "Samsas", Carl Malmsten, AB O.H. Sjögren, 1900-talets andra hälft.

Fast stoppad rygg och sits, märkta med plaket, sittdjup ca 52 cm.

Bruksslitage, en med hårdare slitage på armstöd.

Lähtöhinta
5 000 SEK