SIDEBOARD, Schreiber, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med lövträ. Tre lådor i mittpartiet. Två skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning. Etikettmärkt. Längd 172 cm, bredd 53 cm, höjd 73 cm.

Bruksslitage. Fanerskador. Stötmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK