Kellot
738854

ARMBANDSUR, herr, 18 K guld, Omega. Total vikt 36 g.

Vit urtavla med stavindex. Liten sekundvisare. Armband i läder med förgyllt spänne. Serienummer 16934836. Boettens diameter 35 mm exkl krona.

Bruksslitage. Armband och spänne med visst slitage och mindre skada. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
5 000 SEK