BERTIL VALLIEN, Boda Åfors, vaser, glas, 2 st, 1960-tal. Unika.
Blå och gul glasmassa. Formblåsta. Signerade Boda-Åfors Unik S245 resp. 96S B. Vallien och ikarosmärket. Höjd 14-26 cm.
Smuts.