AXEL PETER, Olja på duk uppfäst på papp-pannå, signerad.
Stilleben med remmare och druvor.59,5 x 50 cm.
Duken har delvis släppt från pannån och blivit bubblig, skrapmärken.
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta