Vitmålat. Två glasade skåp. Överskåp med bokomliggande glasskivor. Längd 70, bredd 34 och höjd 169 cm.
Slitage. Avskavd färg. Repor och märken. Färgspill. Rost. Nyckel saknas.
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta