"Prins Fredrik", Kommendörsätten Vult von Steijerns familjevapen. Stämplar: Gustav Möllenborg , Stockholm 1910-tal. Bestående av;
12 knivar (längd 20,5 cm), helt i silver.
12 gafflar (längd 18 cm),
12 gafflar (längd 15,5 cm),
12 skedar (längd 19 cm),
12 skedar (längd 15 cm).
Bruksslitage, repor.
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta