BORDSLAMPA, Hannelore Dreutler, Ateljé Lyktan, Studio Åhus, signerad, daterad 1985.

Vitt glas med pålagd dekor. Höjd 33 cm exkl mässingsmontering.

Funktion ej kontrollerad.

Lähtöhinta
1 500 SEK