1KR, 85 st 1942-1967
2KR, 14 st 1945-1957
5KR, 4 st 1954-1955
10ÖRE, 41 st 1904-1961, flertalet 1930/40-tal
10ÖRE och 25ÖRE, ca200 st, 1900-talets mitt.
Kulumaa.