GRAFIIKKAKANSIO, "Mannerheim", värilitografioita, 5 kpl, eri taiteilijoita, sign., päiv. 2008/08 ja numeroidut 96/100.

Kristian Krokfors, "Kaukana", kuvakoko 58 x 40 cm. Tapani Mikkonen, "Matkamuistoja", kuvakoko 43 x 35,5 cm. Jarmo Mäkilä, "Marski", lehden koko 66 x 46 cm. Pekka Ryynänen, "Ilta Tiibetissä", kuvakoko 59,5 x 41 cm. Risto Suomi, "Sininen hevonen", kuvakoko 38,5 x 57,5 cm. Kansion koko 76,5 x 3 x 56,5 cm.

Merkityksetöntä kulumaa.

Lähtöhinta
300 EUR