DERRIERE LE MIROIR, tidskrifter, 3 st, Antoni Tàpies. Med ej signerade litografier.
DERRIERE LE MIROIR, Antoni Tàpies, 3 litografier, 1967
DERRIERE LE MIROIR,Antoni Tàpies, 3 litografier, 1968.
DERRIERE LE MIROIRTapies Objets Et Grands Formats. 3 litografier. 1972.
Minor wear.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?