REINHOLD LJUNGGREN, färglitografi, signerad R. Ljunggren och numrerad 391/400 samt BOK,"Oanat - Osett", Sven Delblanc.
Oramad litografi monterad i passepartout. Bladmått 31,5 x 27 cm.
Bok "Oanat - Osett. En överblick av Reinhold ljunggrens bildvärld", Sven Delblanc, signerad av författaren och numrerad 391/400. Grafioteket. I kassett.
Asiakaspalvelu
Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13
Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13