ROBERT RAUSCHENBERG

22 info-kort, broschyrer, för de olika litografierna i projektet "Tribute 21", varje kort med information samt reproduktion av bilden. Varje broschyr 23x10, i kuvert. Signerad kartong, 24x11, h5.

Muut tiedot

"Tribune 21" är en serie av 21 offsetlitografier som hyllade från kända humanister och tänkare.

Esineen kunto

Kartongen gulnad och stötmärken, i övrigt gott skick.

Alkuperä
Konstnären Ben Sederowsky.
Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V13

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Thérèse von Rosen

Thérèse von Rosen
Arvioija

+46-70-821 46 57
therese.vonrosen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    300
    31 EUR
    36 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    1 5 loka 15:44300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia