Okänd konstnär 1600/1700-tal

(Ruotsi)
Okänd konstnär 1600/1700-tal
(Ruotsi)

UNKNOWN ARTIST 17/18TH CENTURY, oil on canvas.

37 x 42.5 cm.

Painaumia. Krakeloitunut. Naarmuuntunut. Kulumaa. Likaa.

Alkuperä - Provenienssi

Auktionskompaniet, Stockholm, Sale A138, lot 367.

Lähtöhinta
4 000 SEK