TALLRIKAR, 5 st, porslin, Gunnar Wennerberg, Gustafsberg, bla 1896.

Olika blomsterdekorer. Förgylld kantdekorrand. Diam 22. 4 av 5 st numrerade och monogramsignerade.

Slitage, nött dekor.

Lähtöhinta
2 000 SEK