Ei yhteyttä palvelimeen

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
10 Esinettä
Hans Arnold, Matkailubussi.
12 h 2m
Hans Arnold, Matkailubussi.
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Päivi Lempinen, Teltta.
5p 11 h
Päivi Lempinen, Teltta.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
200 EUR
Lauri Ahlgrén, "Sininen uni".
1p 12 h
Lauri Ahlgrén, "Sininen uni".
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Pentti Koivikko, Kevät.
1p 12 h
Pentti Koivikko, Kevät.
Tarjottu
60 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
"Maisema-aihe".
5p 12 h
"Maisema-aihe".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6p 17 h
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Tarjottu
690 EUR
Lähtöhinta
800 EUR
Jean (Hans) Arp, Sommitelma.
12 h 14m
Jean (Hans) Arp, Sommitelma.
Tarjottu
400 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.