Ei yhteyttä palvelimeen
Online-teemahuutokaupat
The Eclectic Collection F772
Huutokauppa:
Helge Dahlman F782
Huutokauppa:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Silver Linings E1279
Huutokauppa:
Chalet Interiors E1217
Huutokauppa:
Live-huutokaupat
Contemporary Art & Design 670
Huutokauppa: 21.−22. huhtikuuta 2026
Important Timepieces 671
Huutokauppa: 21. huhtikuuta 2026
Modern Art & Design 672
Huutokauppa: 20.−21. toukokuuta 2026
Important Spring Sale 673
Huutokauppa: 10.−12. kesäkuuta 2026

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
9 Esinettä
Hans Arnold, Matkailubussi.
2p 23 h
Hans Arnold, Matkailubussi.
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Lauri Ahlgrén, "Sininen uni".
3p 23 h
Lauri Ahlgrén, "Sininen uni".
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Melek Mazici, Nimetön.
21 h 10m
Melek Mazici, Nimetön.
Tarjottu
180 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Jean (Hans) Arp, Sommitelma.
2p 23 h
Jean (Hans) Arp, Sommitelma.
Tarjottu
370 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
Pentti Koivikko, Kevät.
3p 23 h
Pentti Koivikko, Kevät.
Tarjottu
60 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Melek Mazici, Nimetön.
2p 4 h
Melek Mazici, Nimetön.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
Damien Hirst, "Forever" (small).
2p 2 h
Damien Hirst, "Forever" (small).
Tarjottu
242 EUR
Lähtöhinta
1 000 EUR
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.