Online-teemahuutokaupat

Seinävalaisinpari, 1900-luvun loppu.
< 1m
Tarjottu
320 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Samppanjajäähdytin, St James.
1m 36s
Samppanjajäähdytin, St James.
Tarjottu
40 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Rug Morocco approx. 280x204 cm.
3m 36s
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal ,
5m 36s
Okänd konstnär 1800-tal ,
Tarjottu
1 150 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Alvar Aalto,
7m 36s
Alvar Aalto,
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Okänd konstnär 1800-talets första hälft ,
9m 36s
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Blaise Reutersward,
11m 36s
Blaise Reutersward,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK