Möbler

218 föremål
Slagbord, 1800-tal.
8 tim 55m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
9 tim 3m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
9 tim 27m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
9 tim 33m
Puderstol, 1700-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
9 tim 39m
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
9 tim 47m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
9 tim 55m
Soffa, R.O.O.M.
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
10 tim 23m
Hylla, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
10 tim 35m
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
11 tim 7m
Eldskärm, omkring 1900.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
11 tim 19m
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
11 tim 33m
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
12 tim 11m
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
12 tim 23m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
12 tim 25m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
12 tim 27m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 6 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
1d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 10 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 10 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 11 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 12 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 12 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
1d 12 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2d 8 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 9 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2d 9 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 10 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 10 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2d 12 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 7 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
3d 7 tim
3 008 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
3d 7 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
3d 7 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
3d 8 tim
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3d 9 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 9 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK