448
198461

SEKRETÄR. Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Klubbat pris
35 000 SEK

Fanerad med plommon. Beslag av förgylld mässing. Bakom klaff fyra lådor samt fack. Nedtill två lådor. Längd 104, bredd 60, höjd 102 cm. Nyckel medföljer.

Renoverad, kompletterade beslag, fötter med kompletteringar.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

11. Patricia Urquiola, fåtölj, "Silver Lake", Moroso, Italien efter 2010.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
3 000

ditt bud
2 800

ditt bud
Aktuellt bud:
3 000 SEK