1273
404848

ANTIK KAUKASISK/PERSISK KELIM. 302,5 x 164,5 cm.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
610 - 785 EUR
639 - 821 USD
Klubbat pris

Polykromt randmönster med stora stiliserade blommor.

Något slitage, något smutsig, smärre fläckar, skador och lagningar.