73
367722

Johan Jacob Silvén

(Sverige, 1851-1924)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
Johan Jacob Silvén
(Sverige, 1851-1924)

Sommarlandskap med kyrka

Signerad Jacob Silvén och daterad 1878. Duk 112 x 95 cm.