216
440047
Jean Dubuffet

"Nez Long et Chaise Septembre"

Signerad J. Dubuffet och daterad 61. Även signerad och daterad sept. 61 a tergo. Duk 116 x 89,5 cm.

Utropspris:

10 000 000 - 15 000 000 SEK

1 162 791 - 1 744 186 EUR

Klubbat pris:
10 000 000 SEK
Tilläggslista
Införselmoms
Proveniens
Övrigt
Konstnär/formgivare