371
482827
Pablo Picasso

"Paysage, Méditerranéen"

Signerad Picasso samt daterad 27.4.63 a tergo. Duk 81 x 130 cm.

Utropspris:

5 000 000 - 7 000 000 SEK

563 698 - 789 177 EUR

Klubbat pris:
13 250 000 SEK
Tilläggslista
Proveniens
Övrigt
Konstnär/formgivare
Om auktionen