153
792428

MÅLNING, av An Qi, "Travelers to Tianshan", signerad och daterad 2007.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 320 - 3 800 EUR
3 800 - 4 340 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Tusch och färg på på papper, kalligrafi och ett rött sigill. 69 x 138 cm.

Proveniens

Galleri Astley, Uttersberg, "Traditional calligraphy and ink-painting from China", 2009.