Contemporary 596

109 föremål
41. Gunnar Smoliansky, "Södermannagatan", 1959.
Klubbat pris
22 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
50. Marie-Louise Ekman, "Den målande glassen (och en Olle Baertling-tavla)".
Klubbat pris
36 000 SEK
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
90. LISA MANNER, olja på pannå, signerad Lisa D Manner och daterad 2015 a tergo.
Klubbat pris
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
76. OLA BILLGREN, signerad Ola Billgren och daterad -72, akvarell .
Klubbat pris
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
43. Gunnar Smoliansky, Utan titel, 1959.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
42. Gunnar Smoliansky, Utan titel, 1959.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
44. Gunnar Smoliansky, Utan titel, 1959.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK