Important Spring Sale 625

111 föremål
23. SKRIVBORD, Sverige 1700-talets andra hälft, Rokoko.
Klubbat pris
26 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
99. SKULPTUR, Sverige, 1700-tal.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
21. BORD, 1700-talets slut, Sengustavianskt.
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
111. TRÄDGÅRDSURNA, tillskriven Ferdinand Ring, Höganäs, 1860-tal.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
101. Presenterfat, försilvrad mässing. Stämplat AD. Barock.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
102. Presenterfat, försilvrad mässing. Barock.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
98. MINIATYRSKÅP / KABINETTSKÅP, 1700-tal, Senbarock.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
100. TUMLARE, försilvrad mässing, 1700-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK