Important Spring Sale 625

111 föremål
101. Presenterfat, försilvrad mässing. Stämplat AD. Barock.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
102. Presenterfat, försilvrad mässing. Barock.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
105. PLÅTMYNT, 8 daler SM 1659 (Karl X Gustav), Avesta.
Klubbat pris
2 000 000 SEK
Utropspris
2 000 000 - 2 200 000 SEK
108. Kungliga bokband, 50 volymer, drottning Hedvig Elisabet Charlotta (1759-1818).
Klubbat pris
150 000 SEK
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
111. TRÄDGÅRDSURNA, tillskriven Ferdinand Ring, Höganäs, 1860-tal.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

670. Henri Sert, "Fjättrad igelkott".
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK