Important Winter Sale 653

Avhämtning

ARSENALSGATAN 2

Ingen utlämning erbjuds mellan 16-21 december.

VÄSTBERGA ALLÉ 3

Öppettider
Kundservice: 08-614 08 00, info@bukowskis.com

113 föremål
815. Lotte Laserstein, Sittande ung man i kostym.
Klubbat pris
70 000 SEK
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
794. Lotte Laserstein, Dubbelt självporträtt.
Klubbat pris
110 000 SEK
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
797. Lotte Laserstein, Självporträtt.
Klubbat pris
115 000 SEK
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
796. Lotte Laserstein, Solande kvinna bakifrån (troligen Traute).
Klubbat pris
48 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
810. Lotte Laserstein, Liggande Traute.
Klubbat pris
85 000 SEK
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
808. Lotte Laserstein, Halvliggande kvinna i fåtölj.
Klubbat pris
17 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
936. Bältesspänne, förgyllt. Qingdynastin, 17/1800-tal.
Klubbat pris
22 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
596. Sophie Södergren, Sommarblomster.
Klubbat pris
16 000 SEK
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK