Important Spring Sale 665

Utlämning efter auktionen

121 föremål
1097. Skål, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Klubbat pris
4 500 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
78. Spegel, Stockholmsarbete, 1700-talets senare del, Rokoko.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
191. Spolhållare, Sverige, Allmoge, omkring år 1800.
Klubbat pris
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
793A. Ulla Wiggen, "Iris III".
Klubbat pris
590 000 SEK
Utropspris
500 000 - 600 000 SEK
782. Victor Vasarely, "SIMA".
782. Victor Vasarely, "SIMA".
Klubbat pris
920 000 SEK
Utropspris
1 000 000 - 1 500 000 SEK