Madonnakrona, silver, Sydeuropa, 1800-tal eller äldre

Ostämplad. Med reliefdekor av mönster och pärlbårder, krönt av kulform med kors. Höjd 22 cm. Vikt 196 gram.

Smärre lagningar, bristningar och bucklor.

Klubbat pris
8 200
778
890
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
5 jan 13:07
8 200 SEK
5 jan 13:07
8 000 SEK
5 jan 13:06
7 200 SEK
5 jan 13:06
7 000 SEK
5 jan 13:05
6 700 SEK
5 jan 13:05
6 500 SEK
5 jan 13:05
6 200 SEK
5 jan 13:05
6 000 SEK
5 jan 13:04
5 700 SEK
5 jan 13:04
5 500 SEK
5 jan 13:03
5 200 SEK
5 jan 13:03
5 000 SEK
5 jan 13:03
4 800 SEK
5 jan 13:03
4 600 SEK
5 jan 13:03
4 500 SEK
5 jan 12:45
4 200 SEK
5 jan 12:09
4 000 SEK
3 jan 19:55
2 500 SEK
31 dec 2025 0:03
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02