Kitchen Stories

71 föremål
Bricka, försilvrad, England.
7d 22 tim
Bricka, försilvrad, England.
30 EUR
Utropspris
200 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
7d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Aksel Harboe, hörnskåp, 1999.
7d 23 tim
Aksel Harboe, hörnskåp, 1999.
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Malmsten, bord, furu, 1900-tal.
7d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
7d 23 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
7d 23 tim
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Jirlow, "Restaurangköket".
7d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ingegerd Silow, matta, rölakan, ca 202 x 137 cm.
8d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
8d
Vitrinskåp, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Björn Wessman, "Destillat".
8d 1 tim
Björn Wessman, "Destillat".
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK