Hovleverantör-brev 2 st för Helsingborgs bryggeri aktiebolag daterade 1894 och 1896

Givna av Konung Oscar II samt av Kronprins Oscar Gustav Adolf, ramade i samtida sammetsklädda ramar, yttermått ca 80 x 60 cm

Åldersrelaterat slitage. Skador.

300
28
33
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
27 dec 2025 4:19
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13