Skänkskåp/Sideboard Barockstil omkring 1900

Mörkbetsat trä, rikt skuren dekor, ca 277x85x288 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Märken. Fläckar. Repor. Skador. Lagningar. Lås fungerar dåligt Torrsprickor. Delar saknas. Nyckel finns.

Kan tas isär för transport

3 000
285
326
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
27 dec 2025 9:10
3 000 SEK
27 dec 2025 9:01
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13