Filt Bachtiari old ca 117x112 cm

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Smärre fläckar.

Klubbat pris
800
76
87
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
5 jan 17:26
800 SEK
5 jan 17:26
750 SEK
5 jan 17:23
700 SEK
5 jan 16:53
650 SEK
5 jan 15:28
600 SEK
5 jan 15:28
552 SEK
3 jan 11:51
550 SEK
3 jan 10:57
500 SEK
3 jan 10:57
452 SEK
2 jan 13:30
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13