Matta Kelim Kashgai antik ca 250x143 cm

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Fläckar.

Klubbat pris
1 800
172
195
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
5 jan 15:56
1 800 SEK
5 jan 15:56
1 700 SEK
5 jan 12:42
1 500 SEK
5 jan 12:42
1 400 SEK
4 jan 11:59
1 300 SEK
4 jan 11:59
1 200 SEK
31 dec 2025 12:51
1 100 SEK
31 dec 2025 12:51
1 000 SEK
30 dec 2025 18:32
650 SEK
30 dec 2025 18:32
600 SEK
30 dec 2025 11:21
550 SEK
30 dec 2025 11:21
500 SEK
30 dec 2025 9:57
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13